Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login
POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Ank_beleaua
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 51 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
daca ne-am inscris la acest obiect si nu am mai frecventat nici cursurile nici lp-urile..care pot fi urmarile?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Astept si eu un raspuns tot la intrebarea lui Emil!. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
didiliuc_daniela
power user
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
pai nu se intampla nimic ... datorita faptului ca e obtional nu-ti poate afecta evolutia scolara..mai rau e daca vrei din nou sa incepi trebuie sa refaci cursurile si asta se face contra cost 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Multam didi! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|