Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
Lista Forumurilor Pe Tematici
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login

POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Isabela_9my
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
32 - 48 ani
Geologie - Inginerie Geologica / Obiecte de studiu SEM II / Cristalografie si mineralogie optica Moderat de #BaNgBaNg#, Huidu, pokales
Autor
Mesaj Pagini: 1
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
Sorry dar nu este scris complet.Materia se cheama Cristalografie si Mineralogie optica

_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
ai dreptate asa se numeste

_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
Huidu
Moderator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
silvia stim ca tot timpu esti contra noastra dar noi te iubim si tu stii asta     

_______________________________________
Don`t love and cry...just fuck and smile

pus acum 18 ani
   
Wizzard
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
nu fi rau andrei cu fata....ca ea nu este contra noastra....ea e contra tuturor      

_______________________________________
Nu-i nimic rau in a fi mediocru , atata timp cat esti cel mai bun la treaba asta...

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
Va multumesc pentru simpatia voastra.Dar oricum ar fi imi sunteti simpatici asa ca 4 ani va trebui sa ma suportati

_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
didiliuc_daniela
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
Cata iubire pe meleagurile astea ....si ca sa fie toata lumea impacata sambata nu facem cristalografia si mineralogia optica (nici o grupa ca sa fie pe intelesul tuturor)

pus acum 18 ani
   
dinu
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
stie cineva daca la acest obiect dam partial sau dam tot in sesiune

pus acum 18 ani
   
didiliuc_daniela
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
nu dam partial la acest obiect ....

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80


pus acum 18 ani
   
tinutza
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
subiectele   ma scuzati

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
Rezultate finale!
http://www.fileshare.ro/538152905.205


pus acum 18 ani
   
dinu
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
cand e restanta la acest obiect


pus acum 18 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
23.06.2008 luni : franceza 12 530 engleza 8-11 567 paleontologie 14-17 B6 25.062008 miercuri: geostatistica 17-20 B6 chimie 8-11 530 26.06.2008 joi fizica 11-14 567 geoinformatica 8-11 B6 27.062008 vineri topografie 11-14 530 paleontologie 14-16 B6 Cristalografie 17-20

--> mass


_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 18 ani
   
StanBogdan
user

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
Salut ! cine imi poate oferi niste informatii in lagatura cu Geologia ? dati un add la id-ul : ! as vrea sa ma inscriu si eu la geologia da sa am macar habar cu ce se mananca !Multumesc

pus acum 16 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51

StanBogdan a scris:

Salut ! cine imi poate oferi niste informatii in lagatura cu Geologia ? dati un add la id-ul : ! as vrea sa ma inscriu si eu la geologia da sa am macar habar cu ce se mananca !Multumesc

ai obtinut informatiile necesare ?
pe viitor te rog sa postezi in topicul potrivit.mc


_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la