Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
Lista Forumurilor Pe Tematici
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login

POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Pavel Andreea
Femeie
24 ani
Vrancea
cauta Barbat
28 - 49 ani
Geologie - Inginerie Geologica / Anunturi Importante / Program Examene Moderat de #BaNgBaNg#, Huidu, pokales
Autor
Mesaj Pagini: 1
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
Engleza 19.05 colocviu
Paleontologie 20.05 colocviu
Pedagogie 22.05

Cristal-Mineral Opt. 26.05 Examen
Fizica  30.05 Examen
Paleontologie 03.06 Examen
Geostatistica 06.06 Examen

Spor la invatat fratilor!!!!


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
Multumim!

pus acum 18 ani
   
tinutza
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
stie cineva la ce ora este fiecare examen? merci mult

pus acum 18 ani
   
kidoboo
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
la ce ora avem exam la cristalo?

program examene ora avem exam cristalo?

33.7KB


pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
la ora 14:00
toate examenele vor fi la ora 14:00 ,doar cel de paleontologie il avem de la 8:00


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
sanducu
user

Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
ms de informatie 

_______________________________________
all for me and me for all

pus acum 18 ani
   
sanducu
user

Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
:P succes la examene

program examene succes examene

17.4KB


_______________________________________
all for me and me for all

pus acum 18 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51

sanducu a scris:

:P succes la examene

) spor la invatat sanducu :P stiu ca bagi tare..sa iei numa' 10 >
@ app la paleo unde se afiseaza rezultatele la colocviu?


_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
poi normal la panoul departamentului..acolo in fund ...pardon in capatul holului

_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51

silva... a scris:

poi normal la panoul departamentului..acolo in fund ...pardon in capatul holului

lol :| eu stiam ca acolo la intrare in B6 se afiseaza toate rezultatele <_< -_- :|


_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
Cei care nu au luat colocviu la paleo il vor da luni la ora 11:00,iar cei interesati pot merge maine (duminica)la ora 11:00 sa se mai uite p fosile
BAFTA!!!!!


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
Cei care au maine de dat colocviu la paleontologie va anunt ca acesta se va sustine de la ora 10:00. Bafta multa!!!!!!

_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
dinu
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
stie cineva cand e restanta la cristalografie 

pus acum 18 ani
   
emil
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
vineri de la 17

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la