Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login
POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Pavel Andreea
 | Femeie 24 ani Vrancea cauta Barbat 28 - 49 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
Engleza 19.05 colocviu Paleontologie 20.05 colocviu Pedagogie 22.05
Cristal-Mineral Opt. 26.05 Examen Fizica 30.05 Examen Paleontologie 03.06 Examen Geostatistica 06.06 Examen
Spor la invatat fratilor!!!! 
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Multumim! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
tinutza
user
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
stie cineva la ce ora este fiecare examen? merci mult
|
|
| pus acum 18 ani |
|
kidoboo
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
|
|
la ce ora avem exam la cristalo?
33.7KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
la ora 14:00 toate examenele vor fi la ora 14:00 ,doar cel de paleontologie il avem de la 8:00 
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sanducu
user
 Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
ms de informatie 
_______________________________________ all for me and me for all
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sanducu
user
 Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
:P succes la examene
17.4KB
_______________________________________ all for me and me for all
|
|
| pus acum 18 ani |
|
#BaNgBaNg#
Moderator
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
|
|
sanducu a scris:
:P succes la examene |
) spor la invatat sanducu :P stiu ca bagi tare..sa iei numa' 10 > @ app la paleo unde se afiseaza rezultatele la colocviu?
_______________________________________ E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!
Un nimeni celebru...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
poi normal la panoul departamentului..acolo in fund ...pardon in capatul holului 
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
#BaNgBaNg#
Moderator
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
|
|
silva... a scris:
poi normal la panoul departamentului..acolo in fund ...pardon in capatul holului  |
lol :| eu stiam ca acolo la intrare in B6 se afiseaza toate rezultatele <_< -_- :|
_______________________________________ E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!
Un nimeni celebru...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
Cei care nu au luat colocviu la paleo il vor da luni la ora 11:00,iar cei interesati pot merge maine (duminica)la ora 11:00 sa se mai uite p fosile BAFTA!!!!!
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
Cei care au maine de dat colocviu la paleontologie va anunt ca acesta se va sustine de la ora 10:00. Bafta multa!!!!!!
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
dinu
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
|
|
stie cineva cand e restanta la cristalografie 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|