Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login
POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil morena28
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
mi se pare normal...eu sunt pentru....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Si eu sunt de comun acord cu silva si emil! Daca nu acum, atunci cand?! 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
si asa ca terminam partialele sapt asta. pan sesiune sa ne aerisim si noi oleaca
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Huidu
Moderator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
|
|
silva dar incepi sa puti ??? de trebe sa te aerisesti ? )))) 
_______________________________________ Don`t love and cry...just fuck and smile
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Dmnule Huidu, va rog sa folositi un limbaj mai elevat, macar cu fetele...daca se poate! (asta tine de esteticul forumurilor) 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
da nici o activitate pe acilea...toata lumea invata?la ce invatati fizica sau paleo?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
nu ai tu treaba poi lumea invata nu ca tine 
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
Invata invata (si iese in 20 de min din examen, rezultatul apare 5.50, comentariile nu intarzie sa apara: nu am vrut eu sa-l iau nu ai vazut ca am stat 20 de min.
Nici eu nu am vrut!. 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
pokales
Moderator
Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
deci pana la urma iesim undeva sau...!? sa vina careva cu o idee....unde cand si cum...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
dupa pasti...dar facem o iesire de o zi...sau facem ceva la un cort la cativa km mai incolo de iasi??????????
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sanducu
user
 Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
da am putea iesi la un gratar ceva daca tot avem vremea de partea nostra :P
_______________________________________ all for me and me for all
|
|
| pus acum 18 ani |
|
#BaNgBaNg#
Moderator
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
|
|
sanducu a scris:
da am putea iesi la un gratar ceva daca tot avem vremea de partea nostra :P |
buna idee...dar cam greu de realizat parerea mea.. <_< 
_______________________________________ E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!
Un nimeni celebru...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
didiliuc_daniela
power user
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
si sunt ceva doritori sa participe la parada geografiei si geologiei?cine vrea poate anunta pe forum
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
didiliuc_daniela
power user
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
PUTEM SA_L AJUTAM SI NOI.........e un suflet ce are nevoie de noi
69.1KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|