Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
Lista Forumurilor Pe Tematici
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login

POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil morena28
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
Geologie - Inginerie Geologica / Aici puteam discuta liber (in limita regulamentului) / ello geologilor! Moderat de #BaNgBaNg#, Huidu, pokales
Autor
Mesaj Pagini: 1
emil
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
mi se pare normal...eu sunt pentru....

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
Si eu sunt de comun acord cu silva si emil!
Daca nu acum, atunci cand?!


pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
si asa ca terminam partialele sapt asta.
pan sesiune sa ne aerisim si noi oleaca


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
Huidu
Moderator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 23
silva dar incepi sa puti ??? de trebe sa te aerisesti ?))))    

_______________________________________
Don`t love and cry...just fuck and smile

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
Dmnule Huidu, va rog sa folositi un limbaj mai elevat, macar cu fetele...daca se poate! (asta tine de esteticul forumurilor)

pus acum 18 ani
   
emil
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
da nici o activitate pe acilea...toata lumea invata?la ce invatati fizica sau paleo?

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
nu ai tu treaba
poi lumea invata nu ca tine


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
Invata invata (si iese in 20 de min din examen, rezultatul apare 5.50, comentariile nu intarzie sa apara: nu am vrut eu sa-l iau nu ai vazut ca am stat 20 de min.

Nici eu nu am vrut!.


pus acum 18 ani
   
pokales
Moderator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
deci pana la urma iesim undeva sau...!? sa vina careva cu o idee....unde cand si cum...

pus acum 18 ani
   
emil
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
dupa pasti...dar facem o iesire de o zi...sau facem ceva la un cort la cativa km mai incolo de iasi??????????

pus acum 18 ani
   
sanducu
user

Din: piatra neamt
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
da am putea iesi la un gratar ceva daca tot avem vremea de partea nostra :P

_______________________________________
all for me and me for all

pus acum 18 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51

sanducu a scris:

da am putea iesi la un gratar ceva daca tot avem vremea de partea nostra :P

buna idee...dar cam greu de realizat parerea mea.. <_<


_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 18 ani
   
didiliuc_daniela
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
si sunt ceva doritori sa participe la parada geografiei si geologiei?cine vrea poate anunta pe forum

pus acum 18 ani
   
didiliuc_daniela
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
PUTEM SA_L AJUTAM SI NOI.........e un suflet ce are nevoie de noi

ello putem sa_l ajutam suflet are nevoie noi

69.1KB


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la