Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
Lista Forumurilor Pe Tematici
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login

POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura Petrei pe Simpatie
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
27 - 65 ani
Geologie - Inginerie Geologica / AICI ORAR / ORAR Moderat de #BaNgBaNg#, Huidu, pokales
Autor
Mesaj Pagini: 1
andrei
Administrator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
ORAR


pus acum 18 ani
   
emil
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
grupa d nu face geostatistica?

pus acum 18 ani
   
pokales
Moderator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
cred ca se face....a uitat didi sa mentioneze

pus acum 18 ani
   
gaboru'
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
duminica trebuie sa venim la facultate ? 

pus acum 18 ani
   
didiliuc_daniela
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
Mai-nainte am scris

pus acum 18 ani
   
gaboru'
user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
cu 2 secunde 

pus acum 18 ani
   
silva...
power user

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
obiectul          ora                sala             

23.06.2008 luni :
                          franceza          12                  530
                          engleza           8-11               567
                          paleontologie   14-17             B6

25.062008  miercuri:
                         
                          geostatistica     17-20             B6
                          chimie              8-11              530

26.06.2008 joi
                         
                         fizica                11-14            567
                          geoinformatica  8-11               B6

27.062008  vineri
   
                        topografie          11-14            530
                        paleontologie     14-16              B6
                        Cristalografie      17-20              B


multa bafta 


_______________________________________
"Non scholæ, sed vitæ discimus "

pus acum 18 ani
   
pokales
Moderator

Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
stie cineva ceva de colocviu la paleo?!!!!

pus acum 18 ani
   
StanBogdan
user

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
Imi zice si mie careva cu ce se mananca facultatea asta? Sunt Boboc) si as vrea niste sfaturi de la voi.. asti' mai mari ! mc mult            

PS: vezi ca e offtopic data viitoare te rog sa postezi unde trebuie mersi


pus acum 16 ani
   
#BaNgBaNg#
Moderator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
relax e cea mai tare faculta posibila

_______________________________________
E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!


Un nimeni celebru...

pus acum 16 ani
   
djmielu
user

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
e clar ca o sa trec la taxa anul viitor asta intr-unul din cele mai bune cazuri....omg..   sunt boboc si deja mi-e frik !! de voi ce as putea sa mai zic

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la