Geologie - Inginerie Geologica
Facultatea de Geografie si Geologie Iasi
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Geologie - Inginerie Geologica | Reguli | Inregistrare | Login
POZE GEOLOGIE - INGINERIE GEOLOGICA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Laura Petrei pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Braila cauta Barbat 27 - 65 ani |
|
andrei
Administrator
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 80
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
emil
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
|
|
grupa d nu face geostatistica?
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
pokales
Moderator
Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
cred ca se face....a uitat didi sa mentioneze
|
|
| pus acum 18 ani |
|
gaboru'
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
|
|
duminica trebuie sa venim la facultate ? 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
didiliuc_daniela
power user
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
|
|
Mai-nainte am scris
|
|
| pus acum 18 ani |
|
gaboru'
user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
|
|
cu 2 secunde 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
silva...
power user
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 40
|
|
obiectul ora sala
23.06.2008 luni : franceza 12 530 engleza 8-11 567 paleontologie 14-17 B6
25.062008 miercuri: geostatistica 17-20 B6 chimie 8-11 530
26.06.2008 joi fizica 11-14 567 geoinformatica 8-11 B6
27.062008 vineri topografie 11-14 530 paleontologie 14-16 B6 Cristalografie 17-20 B
multa bafta 
_______________________________________ "Non scholæ, sed vitæ discimus "
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
pokales
Moderator
Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 9
|
|
stie cineva ceva de colocviu la paleo?!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
#BaNgBaNg#
Moderator
 Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 51
|
|
relax e cea mai tare faculta posibila
_______________________________________ E clar ca nu pot fi divin, sunt prea uman / Nu sunt nebun, nu fac decat sa va sfidez / I don't suffer from insanity , I enjo every minute of it!
Un nimeni celebru...
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
djmielu
user
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
|
|
e clar ca o sa trec la taxa anul viitor asta intr-unul din cele mai bune cazuri....omg.. sunt boboc si deja mi-e frik !! de voi ce as putea sa mai zic 
|
|
| pus acum 15 ani |
|